SMT Enerji Hakkında

SMT Enerji; Güneş Enerji Sistemlerinde faaliyet gösteren bir konstrüksiyon ve yapı firmasıdır.

PV panel montajında başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkekerinde 10 yıldan fazla montaj tecrübesi bulunmaktadır. SMT Enerji solar sistemler için saha ve çatı uygulamalarında proje, konstrüksiyon, betonlama, zemine çakma, PV panel montajı, invertör montajı, DC kablolama, YG kablolama ve montaj, YG trafo köşkü, DM binaları konularında hizmet vermekteyiz.

Tüm projelerini aynı titizlik ve disiplinle ele alan SMT Enerji gerek yurtiçi gerekse yurtdışında güçlü referanslara sahip olmakla beraber, proje aşamalarında da en üst düzey disiplinle en verimli sonuç için ilk günden bu yana son kullanıcıya destek vermektedir.

Alanında deneyimli ve uzman mühendisleriyle birlikte proje sürecine bağlı kalınarak projeler teslim edilir.

Faaliyet Alanımız

SMT Enerji olarak bugüne kadar yüzlerce başarılı sistem kurulumu gerçekleştirmiştir. Solar sistemler gerek özel projelendirmeden ortak projelendirmeye kadar gerekse küçük ölçekten büyük ölçeğe kadar geniş bir faaliyet alanını kapsamaktadır. Sunulan projelerde SMT Enerji olarak gerekli analizleri yapıp son kullanıcıya daima en iyi çözümü sunuyoruz.

Ürünlerimiz Tedariği

Üretici direkt olarak biz olduğumuz için bağımsız bir çözüm tedarikçisi olarak sizlere her türlü arazi tipi montaj sistemleri, çatı montaj sistemleri, köşebent ve profilleri, bağlantı elemanlarını, panel tutucularını ve kiremit çatı sistemlerini hızlı bir şekilde tedarik edebiliyoruz. Ayrıyeten yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucu ürün kalitesi ve ekonomisi had safhada olup tam müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Bunun yanında dünyada tanınmış ve onaylanmış ürünlerin komponentlerini de sunabiliyoruz.

Proje geliştirme ve Bakım & Onarım

SMT Enerji küçük, orta ve özellikle büyük ölçekli yatırımlar ve ticari işletmeler için planlama aşamasından başlayıp sistem entegrasyonuna kadar hizmet sunmaktadır. EPC firmalarının iş yapabilme potansiyelini en çok sınırlayan konstrüksiyon ve montajda ise çözüm ortaklığıyla rakiplerinden daima bir adım öndedir.