• Yaşanabilir bir Dünya için, yenilenebilir enerji...

Mail Gönder

Destek Hattımız
Yenilenebilir enerji kaynaklarının başında gelen Güneş’in verdiği ısı ve ışığı elektrik enerjisine çevirerek ev ve iş yerlerinde kullanılabilir hale getiren güneş paneli yapay enerji kaynaklarına göre çok daha avantajlıdır. Panellerin üzerinde bulunan güneş hücrelerine güneş ışınlar sayesinde doğru akım oluşmaya başlar. Bulunduğu bölgeye veya kullanıldığı mevsime göre elde edilen enerji miktarının ölçümleri yapılarak seri ya da paralel bir düzenek kurularak ev ya da iş yerlerine bağlanır. Elde edilen güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştüren bu uygulama ile buzdolabı, TV, şarj aleti gibi her türlü cihazı kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.

Dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanılarak enerji tasarrufu sağlamanızı yarayan güneş paneli tam bir çevre dostudur. Çevreyi kirletmez ve sessiz çalıştığı için rahatsızlık vermez. Günümüzde çok fazla tercih edilmesinin nedenlerinin başında yüksek verim sağlaması gelir. Özellikle güneşli günlerde verimi oldukça fazladır. Sağlayacağınız enerji tasarrufu ile faturalarınızın düşmesine yardımcı olur.
Elektrik enerjisinin olmadığı tarımsal alanlarda sulamada sondaj çalışmalarının yapılabilmesi için gerekli olan elektrik enerjisinin sağlanmasının büyük kolaylık sağlayan güneş paneli şehir dışı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kolay kurulumu ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürünün hiçbir bakım maliyeti yoktur. Evlerin çatı, teras ya da balkonlarına monte edilebilir. Eğimli yapısı ile hem güneş ışınlarının daha iyi alınmasını sağlar hem de kışın üzerinde kar ve yağmur sularının birikmesi önlenmiş olur. Sessiz çalışır. Çevreye karbon monoksit, radyasyon, kükürt ya da duman yaymadığı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik yapısı sayesinde tükenmeyen güneş enerjisinden yıllarca faydalanabilmenizi sağlar
Binaların işlev görmeyen çatı ve teraslarını en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlayan güneş paneli istenilen her türlü alana kolayca monte edilebilir. Dar alanlara uygun konumlandırma yapılabilir. Balkon ve bahçenize kısa sürede yerleştirilerek kullanıma hazır hale getirilebilir. Binalarda eğimli bir şekilde montajı yapılır. Böylece üzerinde kar ve yağmur suyunun birikmesi engellenir. Tarımsal alanlar gibi geniş araziler üzerine düz bir şekilde yerleştirilerek güneş ışınlarının dik bir şekilde gelmesi sağlanır.

Yüksek Kapasiteli Siparişleriniz İçin İletişime Geçiniz...
Online Kataloğumuz

Online ürün kataloğumuz incelemek ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bilgi Bankası

Sekötörümüzle alakalı merak edilenleri çevapladığımız sayfamızı inceleyebilir, bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bizden Haberler

Sektöre dair paylaştığımız haberleri inceleyerek sektörümüzdeki son gelişmeleri takip edebilirsiniz.
Smt Enerji

Proje Galerimiz

Proje galerimizi inceleyerek bizim hakkımızda daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz...

Güneş Enerjisi sahibi olun enerjiden tasarruf edin, güneşi enerjiye çevirin...